© 2017 by s.a.SAC. Proudly created with Wix.com

Dom Dziecka: tel. 507-408-456   /   naszdomrudnik@poczta.onet.pl  /  ul. Piaskowa 11, 37-420 Rudnik nad Sanem

  • Facebook Social Icon

kontakt z administratorem strony: strona.naszdomrudnik@gmail.com

NASI WSPÓŁPRACOWNICY

czyli ci, którzy są wrażliwi na nasze potrzeby i nas wspierają

​Pizzeria "Leśna Karczma" w Kończycach

Pizzeria regularnie zaprasza nas na pyszną pizzę :)

Przyjaciele z Paryża

Wspólnota "Przymierze Rodzin"

Parafia św. Jana Chrzciciela w Sierakowicach

ul. Kartuska 25a

83-340 Sierakowice

Wychowanek "Naszego Domu Dzieciątka Jezus"; pomysłodawca i koordynator akcji "Mała Paczka - Dar Serca" i "Słoneczna Paczka - Dar Serca", które - przy udziale ludzi dobrej woli - gromadzą dary dla Domu Dziecka.

Parafia NMP Królowej Apostołów w Ołtarzewie

Parafia Rzymskokatolicka NMP Królowej Apostołów

ul. Kilińskiego 20

05-850 Ożarów Mazowiecki

Przedszkole Sióstr Pallotynek

Publiczne Przedszkole Integracyjne nr 22 Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Apostolstwa Katolickiego w Warszawie

Lucyna i Józef Luda wraz z Przyjaciółmi

Lucyna i Józef Luda oraz wszyscy Polacy, którzy przyjmują naszych wachowanków co dwa lata na tygodniowe wakacje.

Neckarsulm, Niemcy

Wspólnota SAC - Ząbkowice Śląskie

ks. Marek Chmielniak SAC wraz ze Wspólnotą Księży i Braci Pallotynów

Dom Rekolekcyjny

ul. Piastowska 7

57-200 Ząbkowice Śląskie

Wspólnota "Przyjaciele Oblubieńca"

Wspólnota z Lublina, której członkiem jest p. Dominik, ofiarowała nam jałmużnę wielkopostną.

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Parafia Rzymsko - Katolicka

Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Jeżowem

Jeżowe 238

37 - 430 Jeżowe

Seminarium w Sandomierzu

Wyższe Seminarium Duchowne

ul. Żeromskiego 6

27-600 Sandomierz

Indywidualni Dobroczyńcy

Przyjaciele, którzy każdą najdrobniejszą cegiełką zatroszczyli się o nasz dom (możesz ich poznać klikając na obrazek).

Smakomania

Lodziarnia przy Rynku w Rudniku nad Sanem, gdzie zawsze możemy liczyć na przemiłą obsługę, gratisowe dodatki i lody smerfowe na dzień dziecka :)

Marlex

Dziękujemy firmie MARLEX i panu Arturowi M. - prezesowi za wydrukowanie ulotek o Naszym Domu Dziecka.

Dobromir "Mak" Makowski

Dobromir "Mak" Makowski

95-200 Pabianice
woj. łódzkie

Inni

Organizacja PACIM z USA

Teatr RAJ przy parafii św. Marka Ewangelisty

Masarnia NIEŚCIOR w Księżpolu

Tooni Danuta van Mierlo i Współpracownicy

Procter & Gamble

Armatoora

Please reload

Kochani Przyjaciele!

Dziękujemy Wam wszystkim za Waszą dobroć i wszelkie dary. Pamiętamy o Was każdego dnia w naszej modlitwie (za Dobroczyńców). Szczególnie pamiętamy w okresie świątecznym - wysyłamy do Was kartki. Staramy się też pisać o Was tutaj, na naszej stronie. Dzięki Opatrzności Bożej, Wasze Grono bardzo dynamicznie się zmienia! Więc pewne sprawy mogą umknąć. Jeśli z naszej ludzkiej niedoskonałości pominęliśmy Was na tej stronie, za co z góry przepraszamy, prosimy o wiadomość z przypomnieniem na adres administratora strony.

Wyjazdy wakacyjne

09-09-2019

Dziękujemy serdecznie za Wasze dary, dzięki którym spędziliśmy niezapomniane wakacje. Szczególnie dziękujemy naszym Przyjaciołom z Neckarsulm i okolic, dzięki którym zobaczyliśmy polskie morze i świetnie się nad nim bawiliśmy.

DZIĘKUJEMY :)

Zakończenie remontu dachu

31-08-2019

Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary na remont dachu. Dzięki temu udało się nam ostatecznie zakończyć jego wymianę. Stopniowo remontujemy też pomieszczenia, które zostały zalane z powodu dziurawego dachu. Każdego deszczowego dnia niezmiernie cieszymy się, że już nie musimy biegać z miskami i zbierać wody z podłogi :) Zimę przeżyjemy sucho i ciepło!

DZIĘKUJEMY :)

Dary z okazji Bożego Narodzenia

25-12-2018

Czas Bożego Narodzenia obfitował w liczne dary i paczki od wielu naszych Przyjaciół. Dziękujemy za wszelką odzież, słodycze, środki chemiczne, prezenty dla dzieci, poduszki i kołdry, książki, zabawki oraz wpłaty.

Koło Łowieckie "Bażant" z Niska

Nadleśnictwo Rudnik nad Sanem

Szkoły Podstawowe: Nisko, Groble, Jeżowe, Warszawa

Polska Szkoła im. Orła Białego w USA

Parafie: Jeżowe, Starogard Gdański, Ołtarzew, Sierakowice

Przyjaciele z Neckarsulm i okolic

Wspólnota Przymierze Rodzin z Paryża

Tomasz i Irina

Dobroczyńcy Indywidualni

Wszystkim naszym dobroczyńcom serdecznie DZIĘKUJEMY :)

Dary na remont dachu

14-12-2018

Dziękujemy za tak wielki odzew na hasło DACH i wszystkie wpłaty. Systematycznie wysyłamy Wam, Kochani, podziękowania. Tutaj chcemy wymienić Was, którzy nam pomagacie: Jacek, Szymon, Daniel, Tomasz, Sebastian, Aleksandra, Katarzyna, Bogumiła, Dominik, Leszek, Maria, Ewa, Stanisław, Joanna, Dariusz, Jan, Anna, Jan, Aleksandra, Kamil, Ewelina, Irena, Aleksandra, Andrzej, Marcin, Teresa, Jan, Maja, Aniela, Helena, Bogumiła, Adam, Wanda, Eulalia, Arkadiusz, Daniel, Krystian, Katarzyna, Tadeusz, Krystyna, Halina, Małgorzata, Renata, Jacek, Ewelina, Łukasz, Michał, Aleksandra, Bartłomiej, Agnieszka, Jerzy, Włodzimierz, Jadwiga, Piotr, Grzegorz, Joanna, Magdalena, Zdzisława, Agnieszka, Stanisław, Urszula, Paweł, Agnieszka, Grzegorz, Urszula, Katarzyna, Wanda, Elżbieta, Witold, Andrzej, Marek, Marzena, Krystyna, Beata, Michał, Izabela, Krzysztof, Robert, Jolanta, Zbigniew, Monika, Elżbieta, Piotr, Magdalena, Grzegorz i Dorota, Anna, Tomasz, Zuzia, Anna, Tomek i Madzia, Janusz, Olga, Dominik, Rodzina H., Ewa, Magda, Jolanta, Daniel, Maciej, Anna, Michał, Mariusz Magda oraz wszyscy Anonimowi Darczyńcy.

Wspólnoty Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego, Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego, Wspólnota Sióstr z Rzymu i Bracia, Wspólnota Świętej Rodziny i Pallotyńska Grupa Modlitewna ze Starogardu Gdańskiego, Liceum Ogólnokształcące w Kętrzynie.

Dobroczyńcy z miejscowości Starogard Gdański, Jeżowe, Zławieś Wielka, Nisko, Stalowa Wola, Ząbkowice Śląskie, Ruda Śląska, Świdnik, Gostyń, Przędzel, Bielsko-Biała, Piaseczno, Ożarów Mazowiecki, Toruń, Warszawa, Chojnice, Solec Kujawski, Kętrzyn, Gdynia, Łomianki, Poznań, Kościerzyce, Gliwice, Nowa Wieś Rzeczna, Trzyciąż, Osiek Jasielski, Kozienice, Węgorzewo, Wrocław, Rudnik nad Sanem, Ołtarzew, Pruszków, Kręczki, Święcice.

Przyjaciele z Niemiec (Neckarsulm i inne), Luksemburgu, Stanów Zjednoczonych, Francji (Paryż).

Odzież ze Starogardu Gdańskiego i z Francji

09-11-2018

Otrzymaliśmy całe mnóstwo fantastycznej ODZIEŻY. Od razu nasza "młodsza młodzież" zabrała się za buszowanie, przeszukiwanie, przymierzanie, wybieranie. Potem przyszła kolej na starszych. Teraz mamy pełne szafy i jeszcze fantastyczne wspomnienia z dobrej zabawy :)

DZIĘKUJEMY :)

Prezenty na Dzień Dziecka

31-05-2018

Dziękujemy wszystkim, którzy zatroszczyli się o prezenty na Dzień Dziecka dla naszych podopiecznych. Dzięki Wam, kochani, którzy choćby najmniejszą złotówką nas wspieracie! Dziękujemy za masę słodyczy w ten dzień :) Z okazji dnia dziecka każdy otrzymał drobny upominek. Poza tym zorganizowaliśmy sobie grilla! I jeszcze czeka nas wycieczka - nie możemy się doczekać :)

Konkurs Dekowizja

06-04-2018

Wzięliśmy udział w Konkursie Dekowizja. DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy oddawali na nas swoje głosy. Zdobyliśmy ich aż 557. Dało nam to trzecie miejsce! Na tak wiele Domów Dziecka biorących udział w zawodach to niezmiernie dobra pozycja... ale niestety... niewystarczająca. Zwycięski Dom Dziecka zdobył aż 1702 głosy i to on otrzyma nowe tapety.

Ale ale! Dzięki Waszym głosom zgłosiła się osoba, która zaproponowała wykonanie własnoręcznych malowideł na ścianach. Już teraz się cieszymy, a efekty wkrótce pokażemy :)

DZIĘKUJEMY :)

Wyjazdy feryjne

10-02-2018

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania nam ferii zimowych: w Krynicy-Zdrój, Radomyślu, Sokolcu, Zakopanem i tu na miejscu - w Rudniku. Było to możliwe zwłaszcza dzięki indywidualnym Dobroczyńcom oraz tym, którzy wsparli nas swoim 1%.

 

DZIĘKUJEMY :)

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now